За словами генерального директора Дари Хосровшахі, гігант із організації перевезень хоче, щоб увесь його парк складався з електромобілів до 2030 року. Якщо до того часу у водія не буде електромобіля, йому не дозволять приєднатися до платформи.
Компанія вже докладає зусиль, щоб додати більше електромобілів до свого автопарку за допомогою опції Comfort Electric, яка тепер доступна ще в 15 містах США, довівши загальну кількість до 25 міст/штатів Північної Америки, повідомляє CBS News.
Однак кінцева мета полягає у тому, щоб мати повністю електричний автопарк.
У нас є мета стати повністю електричними в США, Канаді та Європі.
CEO Uber
Коли його запитали, чи дозволять водієві, який має автомобіль з бензиновим двигуном, працювати на платформі в цьому недалекому майбутньому, Хосровшахі чітко сказав: «Ні, якщо ми виконуємо свою роботу, ми будемо повністю електричними.”.
За даними EPA, транспорт є найбільшим джерелом викидів парникових газів у Сполучених Штатах, і очікується, що електромобілі допоможуть вирішити цю проблему. На жаль, акумуляторні електричні моделі коштують недешево (вони коштують у середньому 60 000 доларів), і Uber планує витратити 800 мільйонів доларів, щоб компенсувати витрати водіїв.
Компанія також платитиме водіям по долару за кожну поїздку на електромобілі, а також надаватиме знижки на зарядку. Нещодавно Uber об’єднався з Hertz, щоб надати водіям можливість орендувати Tesla на тижневій або місячній основі.
Раніше BMW застерігла від переходу на повністю електричний транспорт.