Штефан Хартунг, міжнародний голова Robert Bosch, каже, що через 15–20 років постачальник виглядатиме як інша компанія, оскільки адаптується до електрифікації та підвищеної автоматизації.
Глобальний дефіцит напівпровідників не зникне цього року. Це неможливо. Штефан Хартунг зазначає, що наприкінці цього року буде краще, ніж зараз, а наступного – буде ще один важливий крок, тому що відбудуться зміни в економіці загалом, які вплинуть на сторону попиту. Він сподівається, що наприкінці наступного року буде набагато чіткіше уявлення про те, як рухатися вперед із зростанням попиту.
Більшість інвестицій Bosch робила для задоволення наших власних потреб. Але в деяких областях компанія здійснювала прямі продажі напівпровідників – особливо в області мікроелектромеханічних датчиків. Bosch є великим гравцем на ринку MEMS, і це стосується не лише автомобільної, а й широкомасштабної побутової електроніки.
Штефан Хартунг також зробив прогноз щодо майбутнього компанії: років через 15-20 це вже буде інша компанія, однозначно. Будуть різні асортименти продуктів, а нові технології двигунів будуть набагато далі. Інженерів програмного забезпечення буде набагато більше. У кожному транспортному засобі буде набагато більше обчислювальної потужності, тому буде набагато більше програмного забезпечення. А це означає абсолютно різні налаштування команд і моделі співпраці.
Раніше повідомлялось, що Bosch інвестує 3 мільйони євро у боротьбу з дефіцитом мікросхем.